Avcılar evden eve nakliyat güvenli Avcılar nakliyat firması şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti sunar. Avcılar ofis taşıma; Avcılar eşya depolama; Avcılar nakliyat taşımacılık; Avcılar kamyon, kamyonet nakliye. Avcılar taşımacılık şirketi ile hemen aynı gün taşının.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

Avcılar evden eve nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerine profesyonel standartlarda evden eve nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Profesyonel personel kadromuz ile sizlere en kaliteli nakliyat hizmetini sunan firmamız; geniş araç filosu, teknolojik ekipmanları ve ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri ile size kendinden emin nakliyat hizmetleri sunar. Hafta sonu ve resmi tatil demeden 7/24 firmamızdan Avcılar ilçesi ve çevresinde ya da Türkiye genelinde nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

avcılar evden eve nakliyat firması Avcılar nakliyat asansörlü taşıma şirketi
avcılar evden eve nakliyat firması Avcılar nakliyat asansörlü taşıma şirketi

Güvenli Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasında hizmetlerini müşterilerimize ciddiyet ve profesyonellikle sunan firmayız. Piyasadaki diğer nakliyat firmaları ile firmamızı karşılaştırdığınızda kalite standartları üzerindeki nakliyat hizmetlerimizin en uygun fiyatlarda ve en güvenli şekilde alabileceğinizi görebilirsiniz. Firmamız, müşterilerinin memnuniyetleri ile başarısını kanıtlamış lider bir firma niteliği ile tanınmış ve ilk tercih edilen firma haline gelmiştir. Hemen firmamız ile iletişime geçerek siz de taşınma yükünü maddi ve psikolojik olarak üzerinizden atabilirsiniz.

Kurumsal Avcılar Evden Eve Nakliye Şirketi

Avcılar evden eve nakliye şirketi, nakliyat hizmetlerini kaliteden ödün vermeden ayağınıza getiriyor. Firmamızdan dilerseniz Avcılar ve dolaylarında şehir içi nakliyat hizmeti alabileceğiniz gibi aynı zamanda şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden de faydalanarak Türkiye’nin dört bir yanına eşyalarınızı güvenle ve en hızlı şekilde taşıyabilirsiniz. Sigortalı ve asansörlü taşına, paketleme ve ambalajlama, mobilya sökümü ve kurulumu gibi tüm hizmetleri bu süreçte alanında uzmanlaşmış personellerimizden alarak nakliyat sürecinde başka bir hizmet arayışına girmenize gerek kalmaz. İstanbul’da bütün ilçelerde nakliye ofisimiz bulunur bazılarını aşağıda sıraladık.

Avcılar Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat firmamız sayesinde eşyalarınızda tek bir çizik ve hasar olmadan, evinize taşınabilirsiniz. Sigortalı ev taşıma firmamız, eski adresinizde eşyalarınızı almadan eşyalarınıza sigorta yaparak eşyalarınızı herhangi hasar ve benzeri gibi konularda güvence altına alır ve sigorta yapılan tüm eşyalarınız yeni adresinize firmamızın güvencesi ile birlikte taşınır. Bu sayede siz de taşınma sürecinde eşyalarınızın hasar görmesi konusunda tereddüt etmezsiniz.

Avcılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis taşımacılığı gibi nakliyat işleri zor ve yorucu işlerdir. Dolayısıyla da nakliyat işlerinin profesyonel olarak yapılması bu sürecin daha kolay ve eşyalar açısından daha güvenli olarak atlatılmasında en büyük etkendir. Firmamız ile artık eşya taşımak zor ve yorucu olmaktan çıkıyor. Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde eski adresinizden büyük ve ağır eşyalarınız bile kolay ve hızlı bir şekilde hem de yorulmadan taşınabiliyor.

Profesyonel Avcılar Nakliyat Firması

Avcılar konumunda bulunan nakliyat firmaları arayanlar için Avcılar civarında bulunan nakliyeci arayanlara özel taşımacılık çözümleri veriyoruz. Avcılar nakliyat ofisinde sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel taşımacılık; ev taşıma, parça eşya taşımacılığı gelir. Bunun yanı sıra kurumsal taşımacılık; işyeri şirket ofis taşıma hizmeti de sunuyoruz. Aşağıda sıklıkla sunduğumuz nakliye çalışmaları sıralanmıştır. Ayrıca talep etmeniz halinde size özel taşımacılık hizmeti de sağlarız.

En Yakın Avcılar Şehir İçi Nakliyat Firması

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak işimizi en kaliteli ve en hızlı şekilde yaparak size kusursuz nakliyat hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Eşyalarınızı Avcılar ilçesinde ya da çevresinde başka bir bölgeye taşımak istiyorsanız firmamızdan kurumsal şehir içi nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte profesyonel personel ekibimiz adresinizde hazır olur ve söz verdiğimiz saatte tüm eşyalarınız yeni adresinize hiçbir sorun çıkmadan taşınır.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat Şirketleri

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde daha fazla özenli hizmet anlayışına sahip olmak önceliğimizdir. Özellikle çalışan müşterilerimizin ya da ofis taşımacılığında yeni adreste işlerinizin aksamaması için şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde son derece disiplinli, planlı ve donanımlı çalışmaktayız. Böylece eşyalarınız en kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanından istediğiniz şehre ulaştırılır ve en kısa sürede hem günlük yaşantınıza hem de iş yaşamınıza dönüş yapabilirsiniz.

Avcılar Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Firmamızın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler evinizin ya da ofisinizin tüm eşyasını taşımak ile sınırlı değildir. Aynı zamanda başka bir ilçeye ya da ile göndermek istediğiniz parça eşyalarınızı da firmamız aracılığı ile aynı güven ve kalitede gönderebilirsiniz. Firmamıza emanet ettiğiniz eşyalarınız, güvenle size söz verdiğimiz gün ve saatte dilediğiniz adrese teslim edilir. Bundan sonra parça eşyalarınızı taşımak için başka firmalarda sıra beklemenize gerek yok çünkü artık biz varız.

Avcılar Ofis Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz gibi bireysel hizmetlerin yanı sıra firmamız ofis taşımacılığı gibi kurumsal nakliyat hizmetlerinde de sizlere aynı kalitede hizmet sunuyor. Ofisinizdeki tüm bilgisayar, yazıcı ve benzeri gibi elektronik cihazlar, dosya ve evraklar gizlilik ve güven çerçevesinde taşınır. Ayrıca ofis mobilyalarınızın sökülmesi gerekiyor ise personellerimiz tarafından sökülür, yeni adresinizde ise tekrar mobilyalarınızın montajı yapılır ve mobilyalarınız yerleştirilir.

Avcılar Eşya Depolama Hizmeti

Son dönemlerde çok fazla ihtiyaç duyulan bir hizmet sektörü haline gelen İstanbul eşya depolama hizmetleri firmamızda yüksek güvenlikli ve temiz antrepolarda siz değerli müşterilerimize sunulur. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleri ile izlenir ve güvenlik görevlileri tarafından korunur. Ayrıca deprem, sel ve yangın gibi doğal afetlere karşı eşyalarınız firmamızın güvencesi ile sigorta altına alınır. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı ziyarete gelebilir, eşyalarınız içerisinden ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Avcılar İlçesi Hakkında Bilgi

Avcılar evden eve nakliyat bölgesi, İstanbul ili Avrupa yakası ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece Gölü ile Küçükçekmece ilçesi bulunur. Kuzeyinde Başakşehir ilçesi, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri yer alır. Güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiştir. Şehir merkezine 27 km uzaklıkta konumlanmıştır.

Uygun Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları daima ekonomiklik ilkesini benimseyerek en uygun ücretlerle yapılır. En kaliteli nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunar. Hemen firmamız ile iletişime geçerek en uygun nakliyat hizmetlerimize yönelik fiyat teklifi alabilirsiniz.

Avcılar Nakliyat FiyatlarıAvcılar Ev Taşıma ÜcretleriAvcılar Asansörlü Nakliye Fiyatları
Avcılar Parça Eşya Taşıma Fiyatı500 – 800 ₺1.200 ₺
Avcılar 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.600 ₺1.900 ₺
Avcılar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺2.500 ₺
Avcılar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.800 – 3.000 ₺3.500 ₺
Avcılar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺4.200 ₺
Avcılar Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺TEKLİF AL
Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

İndirimli Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyat Tarifesi

Avcılar’da evden eve taşımacılık ücretleri için indirimli fiyat tarifemiz mevcuttur. Taşınacak ev eşyaları miktarına göre personel sayısı, araç sayısı ve nakliye ekipmanları getiriyoruz. Bu iş hacmine ve maliyetlerine göre en uygun Avcılar evden eve nakliyat fiyat teklifi veriyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taşınacak evin oda sayısına göre nakliyat fiyatları değişir. 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma, 3+1 ev taşıma farklı şekillerde fiyatlandırılır. Ortalama nakliye ücretleri 1300 liradan başlar.

Avcılar Nakliyat İletişim Telefon Numarası

Avcılar nakliye telefon iletişim numaraları ile 7/24 ulaşın ve fiyat teklifi alın.
Adres: Ataköy Merkez 34140 – Ataköy 2-5-6., 34158 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0216 372 0405 – GSM: 0532 622 6260

Avcılar Nakliye Hizmetleri Sigortalı Mıdır?

Kurumsal Nursoy Nakliyat şirketi bütün taşıma hizmetlerinde sigortalı nakliyat sözleşmesi imzalar. Anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında olası kazalara karşın eşyalarınız 300 bin tl ye kadar teminat altındadır.

Avcılar Ev Taşıma Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Avcılar’da ev taşıma hizmetleri aynı gün başlar ve aynı gün tamamlanır. Taşıması yapacağımız evin büyüklüğüne (yalı, villa vb.) bağlı olarak en fazla ertesi gün tamamlanır.

Etiketler:

En İyi Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun Avcılar Evden Eve Nakliyat fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Avcılar Evden Eve Nakliyat/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir