Villa taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi uygun fiyatlarla asansörlü şehir içi şehirler arası sigortalı villa nakliye hizmeti sunar. Yalı villa konak taşıma işlemlerini profesyonel nakliye ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Villa Taşıma Firması

Villa taşıma, her taşıma şirketinin yapamayacakları arasında bulunmaktadır. İşinin ehli ve titizlikle yapan firmaları seçmeniz gerekmektedir. Tek belli başlı yerlerden ziyade Türkiye’nin dört bir yerine giden eş nakliye firması bulmanızda fayda vardır. Villalar diğer evlere kıyasla büyük evler olduğundan dolayı içerisindeki eşyalar hem çok fazla hem de eşyaların boyutu büyüktür. Hangi firma ile anlaşma sağlıyorsanız o firmanın araç kapasitesinin yeterli ve müşterinin istediği donanım da olması gerekiyor.

Villa taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi
Villa taşıma İstanbul villa taşımacılığı şirketi

Sadece evinizdeki eşyaları başka eve taşımak olarak düşünülmemesi gerekir. Genel anlamda profesyonel bir nakliye firmasıyla anlaşma yapmanız gerekir. Nakliyenin başından sonuna kadar hizmet etmesi gerekir. Alınan eşyaların artık tüm sorumlulukları onların üzerinde olduğu için güvenli firma seçmenizde fayda vardır.

Güvenilir İstanbul Villa Taşıma Firmaları

Villa taşıma zamanında villanın durumu gözeterek ihtiyaç listesi oluşturulması gerekir. Bu doğrultu da hareket edilmesi gerekir. Villa konak taşıma firmaları uzman kişiler tarafından kadro oluşturulmalıdır. İşinde tecrübeli kişiler ile kısa sürede villanızı taşıyabilirsiniz. Diğer evden eve nakliye hizmetinden çok daha farklı uygulaması vardır. Eşyanın hacim olarak büyük olduğu için villada hangi katta olması gerektiği kolinin dışına küçük notlar eklenilmesi gerekir. Bu şekilde sistematik içerisinde taşıma işlemi olursa eşyalarda karışıklık oluşmaz.

Hem yükleme esnasında ve ardından yeni villa nakliye işlemleri esnasında da büyük kolaylık olmaktadır. Mesela villanın ikinci katında bulunması gereken bir eşyanın birinci kata taşınması veya bu olayın tam tersi birinci katta olması gereken eşyanın ikinci kata çıkartılması gibi taşınma zamanının olumsuz etkileyen problemlerin önüne geçilir.

Kurumsal İstanbul Villa Taşımacılığı Şirketi

Villa ev taşıma işleminde eşyaların zarar görmemesi için karşılıklı planlar oluşturulmalıdır. Eşyaların fazlalığına göre araçların büyüklüğü tercih edilir. Bunlara ek olarak da ambalajlar ve paketler eşyalara göre belirlenir. Ardından sökülen eşyalarınız için ayrıca ambalajlar tercih edilmelidir. Demonte hale getirmek için uğraş verilmelidir.

Unutulmamalıdır ki ne kadar demonte eşya varsa kırılma, çatlama riski bu oranda en düşük seviye gelir. Çünkü sökülen parça eşyalar küçük paketler dahilinde ayırarak paketlemeli taşınır. Firmalar için genellikle demonte ürünler değil genel anlamda eşyaların hasar almaması için özen gösterilmesi gerekir. En sonunda ise taşınılacağı zaman asansöre ihtiyaç duyulup duyulmayacağı kesinleştirilir.

Şehir İçi Villa Eşyası Taşıma ve Eşya Paketleme Teknikleri

Villa taşıma yapmak içgn yeterli paketlemeyi sağlayacak malzemelerin olması gerekir. Şişme malzemeler ile birlikte balon naylonlarında içerisinde bulunan ürünlerin stoklarını kontrol edilmesi gerekir. Paketleme taşınmasında en önemli detay eşyaları çok dikkatli şekilde paketleme yapılmasıdır. Kırılabilecek eşyaların alabilecek hasarlardan korumaya özen gösterilmesi gerekir. Ayrıca kıyafetler dahil bu taşınma evresinde nem kapmaması gerekir. Hem nem hem toz bulaşmayacak şekilde paketlenmesi gerekir. Paketlemede dikkat edilmesi gereken diğer hususlar arasında uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğini unutulmaması gerekir. Ne kadar profesyonel kişiler hizmet dahilinde olursa olsun taşıma evresi o derece de risksiz olacaktır.

Profesyonel Villa Nakliyat Ekibi İle Güvenle Taşının

Villa taşıma zamanında en çok ihtiyaç oluşabilecek eşyalar sona bırakılması gerekir. Listenin ilk başında ise kablolu elektronik aletler olmalıdır. Sonrasında ise takım çantaları ve araç gereçler olması gerekir. Şayet kendi başınıza villa eşyası taşıma yaparsanız bu liste uzun hal alır. Profesyonel kişiler tarafından yardım alırsanız da kısa zamanda planlı şekilde taşıma işlemi gerçekleştirirsiniz.

Sigortalı Villa Taşıma ve Nakliye Hizmeti Sunan Firmalar

Villa taşıma yapan firmalar müşteri memnuniyeti için en ince ayrıntıya varıncaya dek araştırma yaparlar. Villa nakliyat işlemi olmadan evvel uzman kişiler gelerek ekspertiz kontrolüne geçiş yaparlar. Değer biçilebilin ürünler ise sigortalama işlemi yapılır.

Burada firmalar ile anında iletişim halinde olunması gerekir. Akla takılabilecek tüm soru işaretleri bu sayede yok olabilmektedir. Uzman kişiler eşyaları hassas bir paketleme işlemi uygularlar. Bu sayede ürünler hasar almadan taşınmaktadır. Çalışmak istediğiniz firma da sadece eşyaları taşıyan kişiler olmaması gerekir. Tesisatçıdan tutun da elektrikçiye kadar villa işlerine kadar tüm yardıma ihtiyaç duyulan kişiler ile çalışılmalıdır.

Asansörlü Villa Taşıma Firması

Vinç sistemli vinçli asansörlü villa taşımacılık işlemlerini günü birlik yapmaktayız. Vinçli asansörlü nakliye sayesinde eşyalarınız kısa süre içerisinde yüksek katlara güvenle taşınır. Bu sayede eşyalarınız daha kısa sürede taşınmış olur. Zarar görmeden eşyalar taşınır.

Villa Ev Taşıma Aşamaları Nelerdir ?

Villa taşıma esnasında dikkatli ve planlı şekilde hareket edilmesi gerekir. Nakliye zamanında dikkatli ve titiz olunması gerekir. Eşyalar ne kadar çok olursa bir o kadar da dikkatli olunulması gerekir. Özellikle villa gibi büyük konutlarda taşıma esnasında profesyonel kişiler dahilinde planlı şekilde taşınma olması gerekir. Geri dönüşü olmayan hataları tercih etmek yerine işinin ehli olan nakliyat firmaları ile görüşme sağlamanız gerekir.

Alanında profesyonel firmalar için bizi tercih edebilirsiniz. Personellerimiz ile profesyonel hizmet alım sağlayabilirsiniz. Ekibimiz aşınma evresinde her konu da olduğu gibi ambalaj olayında da hassaslık göstermektedir. Güvenilir, hızlı ve kusursuz hizmet almak için firmamızla iletişim  haline geçiş sağlayabilirsiniz.

Uygun Villa Taşıma Fiyatları

Avantajlı kampanyalı uygun villa taşıma fiyatları taşınacak evin büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Ev büyüdükçe ve evin oda sayısı arttıkça iş yükü artar. Bundan kaynaklı olarak gerekli olan ekip ve ekipman miktarı da artar.

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliye ÜcretleriAsansörlü Ev Taşıma Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatı2.000 – 3.000 ₺+2.500 ₺
1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı10.000 – 12.000 ₺+3.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı12.000 – 15.000 ₺+3.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı15.000 – 20.000 ₺+4.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı20.000 – 25.000 ₺+5.000 ₺
İşyeri ve Ofis Taşıma Fiyatı20.000 – 30.000 ₺+3.000 ₺
Eşya Depolama Fiyatı2.000 – 4.000 ₺TEKLİF AL
2024 Güncel Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

İndirimli Villa Taşımacılığı Ücretleri

İndirimli villa taşımacılığı ücretleri ile şehir içi ve şehirler arası villa ev nakliye işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz. Ortalama villa nakliye ücretleri 3.000 liradan başlar. Taşınacak eşya miktarı arttıkça ücret artabilir. Eşya miktarı ve çalışma yükü azaldıkça nakliye ücreti de düşebilir. Net villa ev taşıma ücretleri listesi yukarıda belirtilmiştir.


Sıkça Sorulan Sorular

Villa Taşıma Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Bütün nakliye işlemlerimiz ve villa taşıma işlemleri de sigorta garantili olarak taşınır. Sigortalı villa konut taşımacılığı ile eşyalarınız kaza ve zarar durumlarına karşın korunur.

Villa Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Villa nakliye fiyatları ortalama 3.000 tl dir. Villa oda sayısı 4+2, 5+2, 6+2 gibi oda sayısı arttıkça taşıma ekibi personel sayısı artar. Maliyetler de artabilir. Bunun için teklif alınız.

Villa Ev Taşıma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Villa ev taşıma ücretleri taşıması yapılacak eşya miktarına göre belirlenir. Gidilecek kilometre mesafesine göre, ekip ve ekipman ihtiyacına göre ücretler hesaplanır.

İstanbul Villa Taşıma İletişim Telefon Numarası

İstanbul villa nakliye iletişim numarası ile ulaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.
Adres: Merkez, 34100 İstanbul
Cep Telefonu: 0532 622 6260 – Sabit Hat: 0216 372 0405

Etiketler:

En İyi Villa Taşıma Firması

En uygun Villa Taşıma fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Villa Taşıma/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir