Hakkımızda Nursoy Nakliyat şirketi olarak İstanbul’da şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve uluslar arası nakliyat sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri başta olmak üzere bireysel taşımacılık ve kurumsal taşımacılık çözümleri geliştiriyoruz. Yurttaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda özel taşımacılık hizmetleri sağlıyoruz.

Nursoy Nakliyat Hakkımızda

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneli geniş kitlelere yayılan bir çevrede Nursoy Nakliyat şirketimizin adı en iyi ve en güzel şekilde tanınmıştır. Evden eve nakliyat sektörü içerisinde yer alan bütün taşımacılık hizmetlerini yerine getiriyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’da Anadolu Yakası Nakliyat ve Avrupa Yakası Nakliyat bölgelerinde edindiğimiz bilgi, beceri ve deneyimlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Nursoy Nakliyat firması Nakliye sektöründe büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. Gerçekleştirdiğimiz başarının temelinde müşteri memnuniyeti öncelikli çalışmamızdır. Kaliteli ve güvenli nakliye iş anlayışını merkezde tutarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Nursoy Nakliyat Yurt içi ve Yurt Dışı Taşımacılıkta Bir Numara

Sahip olduğumuz uzman ekip ve personel kadrosu ile vatandaşlarımıza Nursoy Evden Eve Nakliyat marka kalitesini hissettiriyoruz. Son model teknolojik araçlarımız sayesinde personellerimizin en güvenli ve kolay şekilde nakliye işlemlerini yapmasını sağlıyoruz. Nakliye, Lojistik ve Depolama alanında sağladığımız üstün hizmetlerimiz sayesinde gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında taşımacılık yapıyoruz. Yurt dışına gerçekleşen nakliye işlemlerinde, adını yurt dışında da duyurmayı başaran firmamız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Diğer ülkelerden ülkemize kesin dönüş yapmak isteyenler kalitesinden dolayı Nursoy Nakliye şirketimizi tercih etmektedir.

Nursoy Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilgi

Tüm yurtta teknoloji tüm hızıyla gelişmeye devam etmektedir. Nakliye sektöründe kullanılan araçlarda, asansörlerde ve materyallerde her geçen gün yeni özellikler gelmektedir. Bizler de teknolojideki bu yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gerçekleşen yenilikleri ve gelişmeleri ülkemize getirip nakliye sektörümüzde öncü nakliyat şirketi olarak kullanıyoruz. Eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir. Tüm insanlığa ve topluma nakliye sektörünün yeniliklerini ve kalitesini hissettirmeye çalışıyoruz. Nakliyat sektörünün değerini artırarak sürekli gelişmelerle en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm odaklı çalışan şirketimiz taşınacak eşyaların paketlenmesinden yerleştirilmesine kadar her ayrıntıyı üstlenir. Kapsamlı eşya paketleme ve ambalajlama malzemeleri kullanarak taşıma aşamasında hiçbir eşyanın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Aldığımız tedbirler ile her türlü riske karşı nakliye sigortası yaparak müşterimizin eşyalarını garanti altına alıyoruz. Eşya paketleme hizmetinin yapılması kadar eşyaların taşınma aşamasında tedbirleri almaya devam ediyoruz. Bu kapsamda son model teknolojik asansörlü nakliyat araçlarını kullanıyoruz.