Sigortalı evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul’da sigortalı nakliyat taşımacılık ve sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İstanbul sigortalı taşımacılık hizmeti sunarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. İstanbul’da sigortalı ev taşıma firmaları içinde lider konumla olan Nursoy Nakliyat şirketimizi tercih edin güvenle taşının.

sigortalı nakliyat istanbul sigortalı evden eve nakliyat firması
sigortalı nakliyat istanbul sigortalı evden eve nakliyat firması

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat işlemi başlanmadan evvel nakliye firması ile görüşme sağlamanız gerekir. Nakliye firmasındaki uzman ekipler eşyalarınızı görmek için gelebilir. Bu sayede sigortalamak istediğiniz eşyaları uzman ekipler tarafından görülmektedir. Sigortalamak bir bedel karşılığında ancak oluşmaktadır. Karşılıklı anlaşarak belirlenen tüm koşullar yerine getirilmesi sağlanır. Eşyaların güvenliği için bütün tedbirler nakliye firması tarafından alınmaktadır. Alanında uzman çalışanları sayesinde eşyalarınıza zarar verilmeden yeni evinize taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar genellikle tek tek paketleme hizmetiyle taşınmaktadır. Kırılma riski olan eşyaları üzerine not yazarak ayrıca özen gösterilmesini sağlanır. Ayrıca taşınılacak ev yüksek katlı ise asansörlü nakliyat ile daha güvenli ve hızlı şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyatta Eşyaları Sigortalamak Nedir ?

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinin detaylarından evvel eşyaları sigortalamanın ne demek olduğunu anlamamız gerekir. Taşınan malların taşınma esnasında hasar görme, kaybolma veya gecikme riski her zaman vardır. Sıradan insanlar ile birlikte toptancılar, perakendeciler ve distribütörler gibi işletmeler, nakliye sigortası satın alarak mülklerini korumak istemektedir.

Taşınan mal sahipleri bu teminatı doğrudan satın alabilir veya malları taşımak için nakliye firmasından sigortalama ile yeniden sahibi olabilir.  Bu nedenle eşyalarınızı taşıyan nakliye firmasının sigorta kapsamında olup olmadığını ve ek maliyetleri olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Sigortalama sistemleri, belirli politikaya bağlıdır ancak hırsızlık, yangın ve diğer benzer tehlikeleri de ayrıca içerisine almaktadır. Sigorta kapsamındaki mallar, ihtiyaç ve taşıma şekline göre birkaç farklı teminat türü ile teminat altına nakliye firması almaktadır.

Nakliye Sigortası Ayrıntısı

Sigortalı nakliyat sözleşmesi içerisindeki maddeler; sözleşme detayları, kolinin tipine, ağırlığına, kolinin beyan edilen değerine ve malların önceden tanımlanmış taşıma alanlarına bağlı olacaktır. Politikalar veya sigorta şirketleri genellikle değişen yayın olanağı sunan belirli riskleri için tüm risk veya kayıp veya hasar ve prim buna göre değişim göstermektedir. Nakliye sigortasını tercih etmenin yanı sıra, malların güvenli ve emniyetli bir şekilde paketlendiğinden emin olmaktır. Bu sayede nakliye sürecinde koruma altına alınır.

Nakliye Sigortası Nedir ?

Sigortalı evden eve nakliyat, sigortalının malını, gerekli herhangi bir taşıma şekli ile bir yerden diğerine transit halindeyken teminat altına alan bir poliçedir. Bu teminat, malların değerine ve mülkün yüklemeden belirtilen varış noktasına taşınması sırasında sigorta şirketinin üstlendiği risk tutarına karşılamaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat, kişisel hat sigortası için geçerli olabilir , ancak aynı zamanda yurtiçi ve uluslararası ürün nakliyesi yapan işletmeler için ticari sigortada da kullanım sağlanabiliyor. Bu sigorta türü, kara, hava ve su yoluyla nakliyeyi içerebilir. Satın aldığınız teminat türüne bağlı olarak, nakliye sırasında malların paketlenmesi ve açılması, yüklenmesi veya boşaltılması, nakliyesi ve depolanmasından oluşmaktadır.

Yanlış kullanım veya diğer hasar biçimleri nedeniyle malların zarar görmesini veya kaybolmasını da kapsamaktadır. Bu tür zararlara örnek olarak kazalar, patlamalar, darbeli yangınlar, hırsızlık ve kötü niyetli hasar veya hırsızlık verilebilir. Bireyler, yurt dışına taşınırken veya yer değiştirirken genellikle bu tür sigortalara güvenerek taşınmayı göze alırlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir ?

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken garanti altındadır. Eşyaların nakliyat aşamasında her türlü hasarı nakliye firmasına aittir. Her hangi bir olumsuz koşullara karşı sorunlar oluşursa nakliye firması üstlenmez. Eşyalarınız sigorta güvencesi altında taşınır. Böylece içiniz rahat şekilde eşyalarınızı nakliye firmasına teslim edersiniz. Sigortalı evden eve nakliyat yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle müşteri ilişkilerine değer veren firmalar ile görüşme sağlamanız gerekir. Sigortalı nakliyat fiyatları için ek ücret istenmez. Eşyalarınıza sigorta için değil de görevi olduğu için özenle taşıyan firmalar ile çalışmanızda fayda vardır.

2024 Güncel Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sigortalı Nakliyat FiyatlarıSigortalı Nakliye ÜcretleriAsansörlü Ev Taşıma Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatı2.000 – 3.000 ₺+2.500 ₺
1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı10.000 – 12.000 ₺+3.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı12.000 – 15.000 ₺+3.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı15.000 – 20.000 ₺+4.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı20.000 – 25.000 ₺+5.000 ₺
İşyeri ve Ofis Taşıma Fiyatı20.000 – 30.000 ₺+3.000 ₺
Eşya Depolama Fiyatı2.000 – 4.000 ₺TEKLİF AL
2024 Güncel Sigortalı Nakliyat Fiyatları Listesi

Nakliye Sigortası Aşağıdaki Riskleri Kapsar:

  • Neredeyse herhangi bir nedenle kargonun tamamının veya bir kısmının hasar görmesi, tamamen yok olması veya kaybolması,
  • Genel ortalama giderler ve katkılar,
  • Yükün kurtarılması veya zararın azaltılması ve miktarının belirlenmesi için gerekli tüm masraflarını kapsamaktadır.

Nakliye Sigortasının Şartları Nelerdir ?

Sigorta kapsamı, yükün hareket noktasında bir araca yüklendiği andan itibaren başlamaktadır. Tüm taşıma boyunca devam etmektedir. Bu geçen süre zarfında eşyalarınıza zarar gelmemesi için ekstra önlem alınmaktadır. Şayet eşyalarınızın başına bir şey gelirse önceden sigorta imzalandığı için yerine yenisi veya aynı tutardaki para hesabınıza aktarılmaktadır. Sigortalı nakliye ücretleri için ek maliyet yansıtılmaz. Normal nakliye ücreti bedeli alınır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Sorular;

Nakliye Sigortası Nedir?

Nakliyat sigortası, anlaşma sağlanan sigorta poliçesi tarafından nakliyenin başlangıç ve bitiş süresine kadar geçen zamanda eşyaların koruma altına alınma işlemine denilmektedir. Beklenilmesi az görülen riskler oluşursa şayet kabınızı karşılamak için vardır.

Eşyaları Taşıma Sigortası Ne Zaman Yaptırmalıyız?

Nakliye firmalarında sigorta işlemi başlangıçta herkes ile yapılması gereken bir işlemdir. Bundan dolayı hangi taşıma çeşitlini kullanılırsa kullanılsın sigortalı evden eve nakliye firmasını öneren kişiler ile çalışma yapmanız gerekir.

Firmamız olarak sigortalı evden eve nakliyat hizmetini hızlı ve güvenilir şekilde yerine getiriyoruz. İletişim haline geçiş yaparak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

En İyi Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun Sigortalı Evden Eve Nakliyat fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir