Parça eşya taşıma İstanbul parça eşya taşımacılığı şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. En uygun fiyatlarla parça eşyaların taşınmasını sağlayan İstanbul parsiyel taşımacılık şirketi olarak güvenli ve konforlu taşınmanız için çalışıyoruz.

Parça eşya taşıma İstanbul parça eşya taşımacılığı firması
Parça eşya taşıma İstanbul parça eşya taşımacılığı firması

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetini kullanırken isterseniz eşyalarınızın az ya da çok olsun fark oluşturmuyor. Taşıtmak istediğiniz eşyaları tek parçadan da oluşabilir. Değerli eşyalarınızı kısa süre içerisinde istediğiniz yere ulaştırılır. Eşyanız ilk önce dikkatli şekilde paketleme işlemi yapılıyor. Paketleme işlemi yapıldıktan sonra ise kontrolü sağlanır. Ambalajı sağlam mıdır değil midir diyerek. Uzman ekipler sayesinde eşyanız araca konularak belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Şayet eşyanın çıkartılacağı kat yüksek ise asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanılır. Eşyanız dikkatli bir şekilde taşıma yapıldıktan sonra paketten çıkartılır. Eşya monte haline gelmiş ise kurulumunu sağlanır.

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetinde Neler Vardır ?

Parça Eşya Taşımacılığı kapsamında eşya taşıma işlemi yaptırmak istiyorsanız firmalar arasındaki farkları gözetmeniz gerekir. Türkiye genelinde günlük ve haftalık olarak parça eşya taşımacılığı aktif kullanım sağlıyoruz. Hangi eşyanız taşıma şirketi ile gönderim sağlayacaksanız önceden firma ile iletişim haline geçiş sağlamanız gerekir. Ardından firmanın paketleme işlemi yapması gerekmektedir. Paketleme işleminde titiz olması gerekir. Eşyanın her hangi yerden darbe almaması gerekir. Uzman kişilerle çalışma sağlarsanız zaten bu konu hakkında kafanızda soru işareti kalmayacaktır.

Hangi Tür Eşyalar Parça Eşya Taşımacılığına Dahil Edilir?

Parça eşya taşımacılığı aklınızın ve gönlünüzün başta rahat etmesi için ekspertiz imkanı ücretsiz verilmektedir. Ekspertiz sayesinde eşya tespiti yapılmaktadır. Eşyalarınız miktarı ve türleri tarafından tespit edildikten sonra müşteri ile anlaşma yapılmaktadır. Eşyaları gerekli görüldüğü zaman diliminde ambalaj malzemeleri ile işinin ehli kişiler tarafından paketlenmektedir. Parça eşya taşımacılığı konusunda genellikle şunlar dahil edilir : Bekar kişilerin eşyası, evlenecek yeni kişilerin çeyiz eşyası, elektronik eşyalar, öğrenci eşyaları ve birkaç parçadan oluşan koltuklar bunlara bir kaçına örnektir.

Parça Eşya Taşımacılığında Eşyaların Ambalajlanması

Parça eşya taşımacılığı, taşınma tarihiniz belli olduktan sonra ilk görev olarak birinci kalitede ambalajlara eşyalarınızı koyarak paketleme işlemine gidilmektedir. Eşya paketlemelerde öncelikle kraft kağıt, havalı naylon, köpüklü karton, streç, koli bandı gibi malzemeler kullanım sağlanmaktadır. Eşyanın türüne ve boyutuna göre ise ambalajın ve malzemelerin boyutlarında değişikliğe gidilmektedir. Hangi firma ile anlaşma yapıyorsanız kusursuz şeklide hizmet etmesini beklemelisiniz. Paketleme aşaması önemli olduğu için dikkatli olması gerekmektedir. Müşterinin belirttiği adrese gönderilmek üzere araca yüklenmektedir.

Parça Eşyaların Taşınması

Parça eşya taşımacılığı da firmalar öncelikle en son aldıkları daha kaliteli araçları kullanım sağlamaktadırlar. Alanında uzmanlaşmış ve tecrübelerine tecrübe katmış çalışanlar sayesinde eşyalar hiç bir zarar görmeden kaliteli bir şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır. Eşyaların her hangi neden dolayı düşmesi sonucunda zarar görmemesi için ayrıca taşınacak aracın içerisi ahşap malzemeler ile dekor edilmiştir. Taşınan araçların zarar görmemesi için bütün tedbirler alınmaktadır. Firma seçiminde önemli olan ilk günkü bıraktığınız gibi olmasıdır.

İstanbul Parsiyel Taşımacılık Şirketi

Parsiyel taşımacılık hizmetinde eşyalara müşterinin istekleri doğrultusunda belirtilen adrese ulaşımı sağlanır. Ardından da boşaltma işlemi uygulanır. Boşaltma işlemi firmaların çalışanları tarafından uygulanmaktadır. Ardından müşteri kontrolü yaparak eşyaları teslim almaktadır. Parça eşya nakliye ile istediğiniz eşyalarınızı belirtilen adrese firmalar gönderim sağlamaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığında Genel Bilgiler

Parça eşya taşımacılığı şehir içi nakliyat olabileceği gibi motorlu kuryelere yardımı ile de aynı şehirden başka adrese gönderim sağlanabiliyor. Paketlerin boyları büyük olmadığı müddetçe motorlu kuryenin kısa süre zarfında gönderimi sağlanmaktadır. Taşımasını istenilen eşyanın özel korunaklı bölmede firmanın aracına yüklenir ve sigorta tedbirleri kapsamında ise de gönderim sağlanır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliye ÜcretleriAsansörlü Ev Taşıma Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatı2.000 – 3.000 ₺+2.500 ₺
1+1 Ev Taşıma Fiyatı8.000 – 10.000 ₺+2.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı10.000 – 12.000 ₺+3.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı12.000 – 15.000 ₺+3.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı15.000 – 20.000 ₺+4.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı20.000 – 25.000 ₺+5.000 ₺
İşyeri ve Ofis Taşıma Fiyatı20.000 – 30.000 ₺+3.000 ₺
Eşya Depolama Fiyatı2.000 – 4.000 ₺TEKLİF AL
2024 Güncel Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

Eşyaların her hangi bir zarar görmemesi için bütün tedbirler alınır. Motorlu kuryeler çoğunlukla hacmi küçük ürünler taşır. Beyaz eşya varsa parça eşya taşımacılığında genellikle transit araçlarını kullanım sağlanmaktadır. Kısaca taşınacak yerlere göre farklılıklar oluşabilir. Hangi parça eşyanın boyutuna göre aracın boyutu değişim gösterir.

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

İstanbul şehir içi parça eşya taşıma firmaları içinde parça eşya taşıma işlemlerinin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Şehir içi taşınmak için her türlü tedbiri sağlıyoruz. Alınan tedbirler sonucunda eşyanın zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayarak yollarına devam etmektedirler. Sadece mobilya veya beyaz eşya taşıması yapılması gerekirse firma ile önceden görüşme sağlamanız gerekir.

Çoğunlukla öğrenci evlerine ve tatil beldelerinde bu eşya taşıma türü kullanım sağlanmaktadır. Yazlıklara gönderim sağlanmasını isteyen kişiler beyaz eşyalarını gönderim sağlamaktadırlar. Firmalar itinayla ambalaj paketleme yapıldıktan sonra ürünü teslim alırlar. Kargo firmaları çoğunlukla eşyaları söküp ya da zarar geldikten sonra teslimi sağladıklarından dolayı insanlar çalışma yapmak istemezler. Ayrıca kargo şirketleri ambalaj hizmeti dahil tutulur.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul’dan diğer şehirlere taşınmak için şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Böylece parça eşyaların güvenle tapınmasını amaçlıyoruz. Buradaki gayemiz tamamen taşımacılık hizmeti değin aynı zamanda parçanın sökülüp, ambalajlanıp, taşımacılığı gerçekleştirdikten sonra da yeniden monte edebilmesini sağlamaktır. Bu yüzden parça eşya taşımacılığında nakliye firmalarından bir farklı bulunmamaktadır. Nakliye firmasıyla aralarındaki tek fark ekonomik ücret ile gönderim sağlamaktadır. Nakliye firmaları ister istemez tek bir kamyon ile başka yere giderken parça eşya da daha küçük boyutta araç gidiyor. Firmamız tüm parça eşya taşımacılığında güzelce ambalaj işlemi uyguladıktan sonra hızlı ve güvenilir şekilde belirtilen adrese teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Etiketler:

En İyi Parça Eşya Taşımacılığı Firması

En uygun Parça Eşya Taşımacılığı fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Parça Eşya Taşımacılığı/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir