Eşya Depolama İstanbul eşya depolama firması kiralık depo hizmetini uygun fiyatlarla sunar. Nursoy Depolama firması olarak İstanbul’da kiralık depo oda depo hizmeti sunuyoruz. Kişiye özel depolama alanlarını aylık kiralayarak eşyalarınızı güvenle sağlıyoruz.

Eşya Depolama Firması

Eşya depolama , müşterilerin belirttiği eşyaları güzel ve şık depolama aracı olan kartonlara koyarak kaldırma işlemine denilmektedir. Eşya deposu, profesyonel kişilerin ellerinden çıkması gerekir. Firmaların depolama alanlarında rutubete karşı klima ve havalandırma sistemi bulunması gerekir. Ev eşyası depolama alanlarında ise ev eşyalarınızı belli zaman diliminde müşterilere özel kiralama yani depolama yapılabilir.

Eşya depolama İstanbul depo kiralama firması Kiralık depo fiyatları
Eşya depolama İstanbul depo kiralama firması Kiralık depo fiyatları

Kurumsal İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerin isteklerine göre hareket edilmektedir. Eşyalarını güvenle ve özenle saklanılmasını sağlıyoruz. Kaliteli ve titiz hizmet anlayışına sahip firmalar ile ev eşyası depolama alanı kullanım sağlanmaktadır. Fazla eşya deposuna atılan ve eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesi çok önemlidir.  Belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarını güzelce paketleme işlemi yapılmaktadır. Ardından eşya depolama merkezlerine gönderim sağlanmaktadır.

İstanbul Depo Kiralama Firmaları

Depolama hizmeti almak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken kurallar mevcuttur. Özel oda depolama alanın tamamen kişiye özgü olur. Kişisel olan odalar sayesinde sadece siz kullanım sağlarsınız. Bu bölümü sizin dışında kimse içeri alınmamaktadır. Eşyalarını asla bırakılamaz. Depolama alanlarındaki en büyük sorun klima kullanmamalıdır. Firmalar artık buna çözüm bulmuştur. Klimaları tüm depolara taktırdıktan sonra her hangi rutubet vs. sorun oluşmamaktadır.

Güvenli Pratik Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama , güvenilir bir şekilde eşyalarınızı pratik halde depo alanlarına konulmaktadır. Genellikle portif araçları kullanım sağlanmaktadır. Tekerlekli araçları kısa süre zarfında size ait olmaktadır. Araçlara eşyalarını koyarak depolama alanlarına getirim sağlanır. Size ait odaya eşyalarınız kilitlenerek kapatılmaktadır. Her hangi başka kişinin eşyası içerisinde durmaz. Ultra güvenlikli depo alanlarıyla eşyalarınızı belirletilen süre zarfında saklanmaktadır.

Klimalı Rutubetsiz Temiz Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama, rutubetsiz temiz eşyaları depolamak isteyen bir çok kişi vardır. Eşyalarını saklamak isterler ama başlarına her hangi olumsuz bir şeyin de gelmesini istemezler. Bu gibi durumlarda firmalar ile iletişim haline geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Her firmanın depolama hizmeti verdikleri yerde özel havalandırma sistemi kurulmaktadır. Klimalı alanlarda eşyalarınız saklanılmaktadır. En az evinizdeki temizlik kadar depolama hizmetlerinde de temizlik mevcuttur. Hijyenik alanlarda eşyalarınız konularak saklanılmaktadır. Ayrıca firma sahipleri her gün veya iki günde bir şekilde dezenfekte ederek eşyalarınızı uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Dezenfekte işlemleri genellikle rutin şeklinde olmaktadır. Ortak kullanım alanları depolama hizmetlerinde olmadığı için eşyaların birbirine karışması gibi durum söz konusu değildir. Eşyalara en son kilitlenme zamanı dokunulduğu için de temiz şekilde kalmaktadır. Kilitli odalarda eşyalarınız bu konu da firmaların güvencesi ile güvenle kalmaktadır. Odalara giriş yapılmadan temizlik yapılır. Sadece koridorlar ve kapılar temizlenir.

Güvenli İstanbul Ev Eşyası Depolama Alanı Kirala

Eşya depolama , güvenilir olması ilk şartlar arasındadır. Büyük şehirlerde özellikle bu alan kullanım sağlanmaktadır. Eşyalarını büyük şehirde yaşayan kişiler nereye koyacakları bilmedikleri için kiralama hizmetinden yararlanarak kullanım sağlamaktadırlar. Depolama alanlarında güvenlik kamerası olduğuna dikkat etmelisiniz. Güvenlik kamerası ile birlikte güvenlik personeli de olması gerekir. Özel eşyalar ve maddi anlamda değeri olan eşyalarınız ev eşyası depolama alanlarına konulduğu için başlarında bir kişi olması gerekir. Kilitli odalarda kişiye özel şekilde depolama alan hizmeti sunuyoruz.

Garantili Ev Eşyası Depolama Kimler Kullanım Yapmalıdır ?

 • Ev eşyalarını depolama alanında kullanım yapmak isteyen kişilere yani; Nişanlılar, yeni evlenecek kişilere, sözlüler evlenmeden önce ev eşyalarını depolarda saklayabilmektedirler.
 • Kamu çalışanları geçici görevle gittiklerinde ev eşyalarını depolarda saklayabilmektedirler.
 • Öğrenciler yaz tatillerinde kira verilmemesi için eşya depolama hizmetinden fayda sağlayabilir.
 • Yayın evleri depoları dolmuş ise depolama alanlarında kitaplarını saklayabilirler.
 • Vatandaşlar özel eşyalarını depolama alanlarında saklayabilirler.

Hangi Boyutta Depolama Alanları Bulunmaktadır ?

İhtiyaçlarınıza uygun kiralık depo alanlarımız mevcuttur. Her ev eşyası tipine göre farklı boyuttaki metre küp depolama alanları mevcuttur. Size en uygun depolama alanını aylık uygun fiyatlarla kiralıyoruz.

 • 1+1 Ev Eşyası Depolama (1+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 2+1 Ev Eşyası Depolama (2+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı
 • 3+1 Ev Eşyası Depolama (3+1 Ev Depolama) Kiralık Depo Alanı

İstanbul Eşya Depolama Alanı Kiralama Hizmeti

Eşya depolama, kişisel ve kişisel olmayan tüm eşyaları saklayabilirsiniz. Bunların detayları ise aşağıda verildiği gibidir:

 • Beyaz Eşya Depolama
 • Koltuk Depolama
 • Halı Depolama
 • Mobilya Depolama
 • Süs Eşyası Depolama
 • Baza ve Yatak Depolama

Firmamız olarak eşya depolama sisteminde muhafaza edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet almak isterseniz firmamız ile iletişim haline geçiş sağlayabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımızda özel klimalar bulunmaktadır. Gelen eşyalarınızı rutubetten kurtarmak için ayrı sistem ile koruma altına alırız. Özel alanlarınızda eşyalarınızı koyduktan sonra kilitlenerek siz gelene kadar her hangi dokunma işlemi olmamaktadır. Günlük hijyen temizliği ise devam etmektedir.

En Uygun Eşya Depolama Fiyatları

Her şehrin ve her firmanın fiyatlandırma özelliği farklılık gösterir. Depo fiyatlarında yüz ölçüme göre de değişim gösterilmektedir. 1-0 depo alanı, 1-1 depo alanı, 2-1 depo alanı, 3-1 depo alanı gibi farklı boyutlarda alanlar oluşturulmuştur. Her bir depolama alanı farklılık gösterim sağlamaktadır. Şayet kısa sürede depolama alanına koyulacaksa veya uzun vadede kullanılacaksa ayrı ücretler ödemesi yapılmaktadır. Her firmanın fiyatlandırma şekli değişim göstermektedir. Çalışmak istediğiniz İstanbul eşya depolama firmaları ile görüşme sağlayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺800 ₺
Konteyner Depolama1.500 ₺1.200 ₺
1+0 Oda Depolama – 9 m³1.200 ₺1.000 ₺
1+1 Oda Depolama – 21 m³2.200 ₺2.000 ₺
2+1 Oda Depolama – 35 m³2.800 ₺2.500 ₺
3+1 Oda Depolama – 50 m³3.800 ₺3.500 ₺
İstanbul Eşya Depolama Fiyatları Listesi
Etiketler:

En İyi Eşya Depolama Firması

En uygun Eşya Depolama fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Eşya Depolama/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir