Evden eve nakliyat fiyatları İstanbul indirimli evden eve nakliye fiyatları listesi aşağıda sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Güncel indirimli kampanyalı İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ile hemen yeni evinize taşının. İstanbul’da şehir içi nakliyat fiyatları ve şehirler arası nakliyat fiyatları bakımından ekonomik ücretlerle taşımacılık yapmaktayız.

evden eve nakliyat fiyatları İstanbul nakliyat fiyatları listesi
evden eve nakliyat fiyatları İstanbul nakliyat fiyatları listesi

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

Evden eve nakliyat fiyatları listesi aşağıda sunulmuştur. Taşımacı yapılacak ev oda sayısı ile doğru orantılı olan ev taşıma ücretleri taşınacak eşya miktarı arttıkça değişkenlik gösterir. Ortalama ev taşıma ücretlerini sizler için aşağıda sıraladık. Size özel evden eve nakliye fiyatları için bizden ücretsiz teklif alın.

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliye ÜcretleriAsansörlü Ev Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI1.300 – 1.600 ₺1.900 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI1.500 – 2.000 ₺2.500 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI2.800 – 3.000 ₺3.500 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI3.500 – 4.000 ₺4.200 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI3.500 ₺TEKLİF AL

Uygun Evden Eve Nakliye Fiyatları

Uygun evden eve nakliye fiyatları ücretlendirmesi yapmaktayız. Bunun için bizden ücretsiz teklif istemeniz yeterlidir. Bu kapsamda nakliye ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Ücretsiz sunduğumuz nakliyat eksper sayesinde eşyalarınızı yerinde kontrol ediyoruz. Eşyalar görüldükten sonra taşınma planı yapıyoruz. Karşılıklı mutabık kalıp anlaştıktan sonra yazılı sözleşmeli taşıma işlemlerine başlıyoruz.

İndirimli Evden Eve Nakliyat Fiyatları İstanbul

İndirimli evden eve nakliyat fiyatları İstanbul ücretleri için ortalama ev taşıma maliyetlerinin 1300 tl den başladığını söyleyebiliriz. Evin kat durumu gideceği mesafe taşınma için ihtiyaç duyulan unsurlara bağlı olarak nakliye ücretleri değişkendir. Örneğin 1+1 ev taşıma fiyatları, 2+1 ev taşıma fiyatları ve 3+1 ev taşıma fiyatları farklılık gösterir. Bunun nedeni her ev tipi için farklı nakliye aracı ihtiyacıdır. Ayrıca her ev iş yükü için de farklı sayıda nakliye personeline ihtiyaç duyarız. Bunlardan kaynaklı fiyat tarifesi hesaplaması yapmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları hesaplama yapılırken eşyaları yerinde görüyoruz. Eşyanıza uygun taşınama planı oluşturuyoruz. Bizler için en önemli olan unsur işçilik ve gidilecek kilometre mesafesidir. Malumunuz araçlar için dizel motorin akar yakıt fiyatları her geçen gün artmaktadır. Kilometre başı ortalama 8 tl sadece akar yakıt maliyetimiz vardır. Tüm unsurları dikkate alarak en uygun en ucuz ev taşıma fiyat teklifimizi sunuyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Evden eve nakliye fiyatları ortalama 1300 tl dir. Taşınacak evin oda sayısı ve kat durumuna göre fiyatlar değişir. Net ücret bilgisi için bizden ücretsiz teklif alın.

Ev Taşıma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Uygun ev taşıma ücretleri gidilecek kilometre mesafesine, evin oda sayısına, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağına ve kaç kişi ile nasıl taşınacağına göre ücret belirlenir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Şehirlerarası evden eve nakliye fiyatları ortalama 3500 liradan başlar. İstanbul’dan taşınacaklar için gidilecek kilometre mesafesine bağlı olarak ücretler değişkenlik gösterir.

Şehir İçi Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

Ucuz şehir içi ev taşıma ücretleri ortalama 1300 tl den başlar. Aynı ilçede sokakta veya karşı Anadolu Yakası ve Avruya Yakası kilometre mesafe konumuna göre fiyatlandırma yapılır.