Şehirler arası nakliyat İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat şirketi Türkiye geneli şehirlerarası taşımacılık seferleri düzenler. İstanbul’dan başta şehre taşınmak isteyenler için şehirden şehire nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Şehierlerarası evden eve nakliyat İstanbul şehirler arası nakliyat firması
Şehierlerarası evden eve nakliyat İstanbul şehirler arası nakliyat firması

Şehirler Arası Nakliyat Firması

Şehirlerarası nakliyat yapılırken önemli olan kaliteli hizmet anlayışıdır. İki farklı şehirlerdeki nakliyat işlemini kısa sürede gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Nakliyat işlemini de uzman kadro sayesinde hızlı ve güvenilir şeklide yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti de yalnızca firmanın sunduğu tüm imkânları en iyi şekilde kullanmasıyla orantılıdır. Şehirler arası nakliyat da diğer önemli husus ise hangi şehre gidilecekse bu şehrin yollarını şoförün iyi bilmesidir. Bu da uzman ekip sayesinde oluşturuluyor.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şehirler arası nakliyat işlemi gerçekleştirilirken eşyaların dayanıklı ambalajlar ile paketlenmesi gerekir. Firmanın eşyaları paketleme işlemini en ince ayrıntıya varıncaya kadar hassasiyet halinde işleme almalıdır. Kırılması ihtimal dahilinde olan eşyaları patpatlara sararak ayrım sınıflandırılması yapılmalıdır. Eşyalar tek tek kolilere konulmaktadır. Firmaların eşyalar için dayanıklılığı artırıcı yanmaz ve bükülmez ambalajlara kullanarak şehirler arası nakliyatta her hangi sorun yaşanmaz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat da Eşyaların Taşınması

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti verilirken eşyaların konforlu bir şekilde araca yüklendikten sonra taşıma işlemi başlar. Eşyalarınızı çıkartılacak kat çok yüksek ise asansör yardımı ile çıkartılır ve Uzman ekipler hassasiyet içerisinde eşyaların başında durmaktadırlar. Şehirler arası nakliyatın son aşaması olan eşyaların yerleştirilmesidir.

Şehirler Arası Nakliyat da Eşyaların Yerleştirilmesi

Şehirler arası nakliyat, eşyaların dikkatli bir şekilde paketlerden çıkartılması gerekir. Tek tek paketlerden çıkartılma işleminin ardından de monte halindeki eşyaları tekrardan eski haline getirilmek için uğraşılır. Tüm eşyalara dikkatli bir şekilde kontrol yapıldıktan sonra da şehirler arası nakliyat fiyatları teklifimizi sunarak işlemi başarı ile sonuçlandırılmış oluruz.

Şehirler Arası Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Şehirler arası nakliyat işleri yapan firmalarda en iyi hizmet sunmak için yarış içinde olurlar. Öncelikle plan yapan firmalar daha çok dikkat çekmektedir. Planlı ve programlı hareket dahilinde olmasıyla eşyalarınız zamanında teslim edilir. Müşterilerin tüm isteklerine karşılık vermektedirler. Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de karşılıklı şekilde nakliye anlaşmaları içerisinde oluyorlar. Şehirler arası yolculuk olacağı için hangi güzergahı kullanacağına dair planları olan firmalar bulunmaktadır. Firmalar ayrıca hangi filosundaki hangi araç ile hizmet edeceğini önceden belirlemektedir.

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Hakkında Bilgiler

Şehirler arası nakliyat hizmeti verilirken taşınacağınız şehre kaç saat içerisinde gidilebileceğine dair tahmini saat verilir. O saat aralıklarında ise orada olacağını düşünerek bu tahmin veriliyor. Trafikte tecrübesi olan şoförler ile bu nakliye hizmetini sağlıyoruz. Ayrıca nakliye taşıt aracı ile genel merkez sürekli bağlantı halinde ilerlemektedir. Her hangi istenilmeyen durumlarda ( hız aşımında ) şoförü uyarı gidilmektedir. Konforlu ve rahat taşıma istiyorsanız firmalar arasında işinin ehli olan ile çalışma yapmanız gerekiyor.

Şehirler Arası Nakliye Türleri Nelerdir?

İster başka bir şehirde yeni bir mahalleye taşınıyor olun, ister tüm ailenizi yurt dışına taşıyor olun, internet üzerinden küçük bir işletme işleten bir satıcısınız veya başka ülkeden bir satıcıdan kullanılmış bir eşya bile alıyorsanız, nakliyenin farklı türleri vardır. Mevcut nakliye seçenekleri ve nakliyenin ana türleri şunlardır:

 • Uluslararası nakliye
 • Koli nakliyesi (Küçük Paket Nakliyesi)
 • Tekne taşımacılığı / Deniz taşımacılığı
 • Kamyon / treyler servisi
 • Nakliye
 • Palet nakliye
 • Kırılgan mal taşımacılığı
 • Tam Kamyon Yükü
 • Kamyon Yükü

Bu nakliye türlerinin tümü son derece önemlidir ve birçok endüstride önemli bir rol oynar. Ancak fiyat, sevk edilen mallar veya eşyalar, transit mesafe vb. açısından birçok nakliye türünde fiyat farklılık vardır.

Bazen insanlar iş gereği bazen de farklı nedenlerden ötürür bulundukları ilin dışına taşınması gerektirebilir. Bu gibi durumlarda mevcut eşyaların taşımasını genellikle nakliye firmaları yapmaktadır. Bu işlem şehirlerarası nakliye işi ile ilgilenen firmalar ile görüşme yapmanız gerekir. Şehirler arası nakliyat işi zor olmakla birlikte profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Aksi takdirde beklemediğiniz eşyanızda zarar görebilirsiniz. Uzman gerektiren iş olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Firmalarında Aranılacak Özellik Nelerdir ?

 • Uzun yol tecrübesi olan şoför olması gerekir. Mevcut araç filosunun da geniş olması gerekir.
 • Şehirler arası nakliyatı gerçekleştirebilmesi için gereken izin belge ve sertifikasının olması gerekir.
 • Görev alacak olan personelin eşyaları nasıl taşıması gerektiğini veya başka yardımlar için eğitim alması gerekir.
 • Vaktinde teslimat yapılmasına özen göstermesi gerekir. Firmanın önceden belirtilen sürede eşyalarınızı taşımış olması gerekir.
 • Kısıtlı değil de doğru personel sayısı verdikleri sözü zamanında teslim etmeleri için yeterli kişi ile hizmetini gerçekleştirmelidir.
 • Kırılması veya zarar görmesi ihtimaller içerisinde olan her tür eşyayı doğru ve kırılmayacak şekilde sarmalı ve paketlemelidir.
 • Çok daha uzun mesafelere taşıma yapılacaksa eğer yedek şoför mutlaka bulundurması gerekir.
 • Her tür ihtimallerin önüne geçebilmesi için mobilya ustası, tesisat veya elektrik ustası gibi uzman ekip arkadaşlarının yanında bulundurması gerekir.

Firmamız yukarıda sayılan özelliklerin hepsini yerine getirmektedir. Hızlı ve güvenilir şehirler arası nakliye hizmeti almak istiyorsanız iletişim haline geçiş sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

En İyi Şehirler Arası Nakliyat Firması

En uygun Şehirler Arası Nakliyat fiyatları ile ucuz ücretlerle taşının.

Şehirler Arası Nakliyat/İstanbul yakınında bulunan nakliye şirketi ile hemen taşın.

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir