Eşya Depolama Fiyatları

Farklı çözümleri eşya depolama fiyatları konusunda sunan bir firmayız. Nakliye alanında modern araçları kullanarak her türlü eşya modeliniz için kısa zaman dilimleri içinde tamamlanan paketleri sunarız. Eviniz içinde uzun zamandan beri kullanmış olduğunuz her türlü eşya modeli için kalın hava kanallı ambalaj modelleri kullanırız.

Eşya depolama fiyatları İstanbul depolama ücretleri listesi
Eşya depolama fiyatları İstanbul depolama ücretleri listesi

Bu hava kanallı ambalaj modelleri sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kısa süreler içinde hızlı nakliye modelimiz kullanılabilir. Hızlı olduğu için genel anlamda iş yerleri için tercih edilen bir çalışma modelidir. İş yerleri içinde kullanılan eşyaların, yeni adresleri içine kısa süreler içinde varış yapıyor olması gerekir. Çünkü iş sürecinde aksama olmamasına özen gösterilmelidir.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Genel kapsamda eşya depolama fiyatları konusunda yerinde çözümler sunan bir firmayız. Nakliye firmamızda çalışmalarına devam eden daha önceden bu alanda çalışmış kişiler bulunur. Her iş sektöründe olduğu gibi bizim sektörümüz içinde de belirli bir tecrübe aranır. Ev içinde sürekli kullanmış olduğunuz ancak ne zaman taşınacağı konusunda bilgi sahibi olmadığınız eşyalarınız için de depolama çalışmalarımız bulunur.

Fiyat Teklifi Al0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺800 ₺
Konteyner Depolama1.500 ₺1.200 ₺
1+0 Oda Depolama – 9 m³1.200 ₺1.000 ₺
1+1 Oda Depolama – 21 m³2.200 ₺2.000 ₺
2+1 Oda Depolama – 35 m³2.800 ₺2.500 ₺
3+1 Oda Depolama – 50 m³3.800 ₺3.500 ₺
İstanbul Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Binaların içinde eşyalarınızın zemin alana indirilmesi için asansör sistemi olmadığı zaman da kullanılan bu asansör modelimiz vardır. Bu sistem sayesinde her türlü eşya modeli, görev alan 2 personelimiz ile beraber sağlıklı bir şekilde zemin alana indirilir. İş sürecinde alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak işlem sağlarız.

Güvenli Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Daha fazla bilgi alabilmek ve ardından işlem yapabilmek adına eşya depolama fiyatları konusunda kurumsal telefon numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Modern eşya taşımacılık çalışmalarımız ile sunulan tüm hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Siz de modern eşya taşımacılık konuları nedir ve depolama işlemleriniz için aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilmek adına firmamıza ulaşım sağlamalısınız.

Eşya depolama firmamız, kurulmuş olduğu ilk yıllardan bu zamana kadar ev eşyası taşıma, sigortalı nakliye modeli ve asansör sistemleri ile çalışmalarına devam eder. Birçok anlamda sunduğu çalışmaları geliştiren bir firma olmaktayız. Bu nedenden dolayı güvenle nakliye firmamızdan destek alabilirsiniz. Kurumsal bir firma çalışması olarak depolama alanlarımız da bulunur.

İndirimli Eşya Depolama Ücretleri Tarifesi

Bizlere ulaşım sağladığınız zaman eşya depolama ücretleri ile beraber eşyanızın depolama ücretleri konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Her eşya modeli için depolama alanları içinde tutulan süreye karşılık ücretleri farklıdır. Bu konuya ek olarak eşyanızın depolama alanlarımız içinde duracağı süreye göre de ücretlendirmeleri değişken değerde olmaktadır.

Buzdolabı eşyasının depolama süresi ile kıyafetlerin depolama süresi arasında ücret konusunda ciddi farklar bulunur. Bu nedenden dolayı nakliye çalışmalarında genel olarak eşya modellerine göre depolama çalışmaları ve taşıma süreçleri farklı olur. Belirli bir süre depolama alanlarında eşyanızın tutulması talepleriniz için nakliye firmamıza doğrudan ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Şehir İçi Eşya Depolama Fiyatları

Genel kapsamda eşya depolama fiyatları konusunda gereken desteği sunan ve başarılı çalışmalar yapan bir firmayız. Nakliye iş modelimiz içinde alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alıp ardından eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Eşya taşımacılık işlemlerimize ek olarak sunulan bu depolama çalışmalarımız için her eşyanın modeline göre süresi ve ücreti belirlenir.

Eşyalarınızın modeline göre bu alanlarımız içinde tutulduğu süre için ek ücretler çıkar. Eşyalarınızda kırılma ya da en çok olan kaybolma sorunlarına karşılık gereken tüm güvenlik önlemleri alınır. Güvenlik birimimiz sayesinde tüm alan içinde olan eşyalar kontrol edilir. Her müşterinin depolama alanı içinde olan eşyasının yeri farklıdır. Bu nedenden dolayı karışma ihtimali ortadan kalkar.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti Alın

Geniş kapsamda eşya depolama fiyatları konusunda yerinde çözümler sunan bir nakliye firmasıyız. Nakliye firmamız içinde kullanılan tüm araçlarımız, eşya taşımacılık işlemleri için özel üretilmiştir. Örneğin ambalajlama süreçlerinde kullanılan hava kanallı ambalaj modelimiz ile daha sağlam bir şekilde eşyalarınızda paketleme sağlanır.

Eşyaların sağlam olarak ambalajlama yapılabilmesi gerekir. Sorun yaşamadan bir nakliye süreci için ek olarak belirli güvenlik önlemleri de alırız. Bu önlemler arasında yer alan ve sıklıkla kullanılan bir sistem olarak sigortalı nakliye modelidir. Sigortalı olduğu için eşyanızın süreç içinde olumsuz bir durum ile karşılaşması durumunda belirli bir bedel karşılığında güvencesi sağlanır. Bu bedelin ücretlendirilmesi, eşyanızın mevcut kategorisine göre değişkenlik gösterir.

İstanbul’da Asansörlü Taşımalı Depolama Fiyatları

Ayrıntılı bilgi alabilmek adına eşya depolama fiyatları ile kurumsal nakliye firmamıza ulaşım sağlamalısınız. Modern anlamda tüm eşyalarınızın dilediğiniz adres içinde taşımacılık ve yeniden kurulum işlemlerini sağlarız. Nakliye paketlerimiz içinde sunulan çalışmalar arasında farklı bir sistem bulunur. Asansör sistemi ile eşyanızın sorunsuz bir biçimde zemin alana indirilmesi sağlanır.

Başarılı bir nakliye firması olarak evinizde kullanmış olduğunuz her türlü eşya modeli için bu çalışmalarımız sürekli olarak devam eder. Nakliye süreci sonrasında da talep etmiş olduğunuz durumlar için destek verilebilir. Kurulum gerektiren bazı eşya modelleriniz için yeniden kurulum sağlanır. Bazı paketler içinde ek olarak yer alabilir, bazılarında ise ücretsiz sunulur.